1. Úvod
  2. ŘEZÁNÍ, LÁMÁNÍ, BROUŠENÍ
  3. Řezačka polystyrénu - 200 W - 1350 mm

Řezačka polystyrénu - 200 W - 1350 mm

Řezačka polystyrénu Easycutter splňuje ve všech ohledech vysoké nároky, které jsou kladeny na řezací přístroj určený na zpracování izolačního materiál... celý popis
400 Kč
400 Kč
bez DPH
Číslo produktu:193
Kompletní specifikace

Řezačka polystyrénu Easycutter splňuje ve všech ohledech vysoké nároky, které jsou kladeny na řezací přístroj určený na zpracování izolačního materiálu v rámci izolace, renovace a rekonstrukce budov. Vysoce přesnou práci zajišťuje laserová stupnice a 100 cm dlouhá vodící lišta, jež je uložená v kuličkovém ložisku. Ve srovnání s potištěnou stupnicí je laserová stupnice absolutně přesná a je rovněž vysoce odolná proti oděru či smazání jednotek míry.

Práce s žhavicím drátem je maximálně jednoduchá: Stačí na držáku zmačknout tlačítkový spínač a během 1 až 2 vteřin je řezačka připravena k práci, a to dokonce i pro nepřetržitý provoz. Žhavicí drát, který se napíná automaticky mezi pružiny, pak díky vedení kuličkovým ložiskem hladce klouže izolačním materiálem, díky čemuž můžete bez potíží provádět přímý, hladký a čistý řez.

Elektronářadí lze používat dokonce i za špatného počasí. Transformátor (třída ochrany IP68) je vodotěsný. Elektrické spoje mezi rukojetí a transformátorem jsou chráněny před stříkající vodou a disponují průmyslovým standardem XLR.

Maximální délka řezu materiálu činí 1350 mm, hloubka 320 mm. Lze proto opracovávat všechny běžné velikosti desek. Součástí balení jsou rovněž speciální držáky, kterými lze otáčet o 90 stupňů, a jež umožňují bezpečné použití řezačky nejen v dílně, na podlaze, europaletách či šikmo ke stěně, ale také na stavebním lešení.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.